דבר יו"ר הנהגת ההורים

תלמידים יקרים,

עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, ברצוני לאחל לכם בשם ההנהגה המוסדית וההורים שנת לימודים מוצלחת ופורייה.

 

שתהיה זו שנה מאתגרת שבה תיהנו להגיע אל בית הספר ללמוד, להעשיר את הידע שלכם, לפגוש את חבריכם, לפתח את כישוריכם הלימודיים והחברתיים באווירה טובה ונינוחה.

 

לתלמידים החדשים ברצוני לאחל קליטה מהירה ומוצלחת בבית הספר.

 

ההנהגה המוסדית כגוף המייצג את הורי התלמידים, יחד עם הנהגת התלמידים, ההורים וסגל בית הספר, פועלים יחד ובשיתוף פעולה לקידום הרגשת הביטחון והבטיחות שלכם בבית הספר ולאווירה בית ספרית לימודית נוחה, הולמת וראויה עבורכם.

יחד עם סגל בית הספר אנו שותפים ומעורבים בפעילויות חינוכיות – חברתיות –  קהילתיות למען בניית חברה וקהילה תומכת ומקדמת, סובלנית וסבלנית ולקידום מצוינות בקרבכם דור העתיד שלנו , של העיר מודיעין והמדינה.

 

אתם מיטב הנוער, ניתן לראות זאת באחוזי ההתנדבות הגבוהים שלכם בכל תחומי החברה, באחוזי הזכאות הגבוהים לבגרות ובאחוזי הגיוס לצה"ל והתנדבות בקהילה.

 

"זמן הוא מה שאנחנו רוצים יותר מכל אך גם הדבר שבו אנו משתמשים באופן הכי גרוע"  דברי וויליאם פן אחד מאבות האומה האמריקאית וממייסדיה.

 

"חמש דקות מספיקות כדי לחלום על חיים שלמים, עד כדי כך הזמן יחסי"   דברי מריו בנדטי  סופר ומשורר אורוגוואי.

 

במהלך השנה תיווכחו עד כמה חשוב לארגן ולנהל את כל הפעילויות שלכם  במסגרת בית הספר ומחוץ לכותלי בית הספר במגבלות הזמן שתמיד נראה לנו שהוא זז לאט אך עובר מהר.

 

היומן המוגש לכם, יהווה עבורכם כלי חשוב לתכנון וארגון כל המטלות, המשימות והרצונות שלכם במהלך השנה. שימוש יעיל בו יעזור לכם לנצל את הזמן באופן מיטבי.

 

השתמשו בו ותיהנו ממנו המשיכו לחלום ולו לחמש דקות בכל יום, השתמשו ביומן למיצוי הזמן באופן מיטבי ותמיד ראו את חצי הכוס המלאה, כך יישאר לכם מספיק זמן למלא אותה בעוד חצי כוס של אופטימיות שתוביל אתכם למצוינות והצלחה.

 

בהצלחה בלימודים

בברכה

עופר זכאי

יושב ראש ההנהגה המוסדית

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות